Patarimai ir naujienos

Pažangesnis būdas šildyti namus su Samsung ClimateHub

Gąsdina katilinės įrengimo namuose kaštai? Mąstote, kurią erdvę skirti katilinei? Neverta, jei pasirinksite savo namus šildyti nauju ir efektyviu sprendimu – oras-vanduo šilumos siurbliu Samsung ClimateHub. Tai ypatingas jūsų namų šildymo būdas ir štai kodėl taip manome.

Rinkitės kondicionierius kaip profesionalai

Dažnai oro kondicionierius renkamės net neįsigilinę į jų funkcijas ir galimybes. Svarbu, kad gerai vėsintų, nenaudotų daug elektros ir turėtų patogų nuotolinį pultelį. Dar kad būtų pigūs. Tik ar to pakanka kokybiškam oro kondicionieriui išsirinkti? Kaip oro kondicionierius renkasi profesionalai, prekiaujantys kondicionieriais?

Kad oro kondicionieriai netaptų ligų priežastimi…

Standartinių konstrukcijų oro kondicionieriai paprastai orą leidžia pro specialius ortakius, kurių kryptis yra reguliuojama. Dėl to pučiant šaltą orą atsiranda vėjelis, kuris gali sukelti įvairias kvėpavimo takų ligas. Samsung inžinieriai užpatentavo ir naujuose kondicionierių modeliuose pradėjo naudoti „Wind-Free TM “ technologiją, kuri padeda išvengti vėjo gūsių ir taip saugo sveikatą.

Namų kondicionavimo būdai. Jų privalumai ir trūkumai

Kaip namuose palaikyti optimalią temperatūrą visais metų laikais? Kaip užtikrinti oro kokybę, jei esate jautrus dulkėms ar žiedadulkėms? Kodėl skersvėjis ar vėjelis nėra pats efektyviausias būdas norint turėti komfortabilų mikroklimatą namuose? Į minėtus klausimus vaizdo reportaže atsako oro šildymo, šaldymo ir valymo ekspertas Tadas.