Rekuperatoriai – pati efektyviausia patalpų vėdinimo priemonė ir būdas apsisaugoti nuo vėdinimo stokos sukeliamų negalavimų, tokių kaip galvos skausmai, svaigimas bei astma. Samsung ERV (Energy Recovery Ventilation) sistemos oro kondicionieriai užtikrina deguonies ore papildymą, anglies dioksido, vandens garų pertekliaus ir oro teršalų pašalinimą.

Samsung ERV su šilumos grąžinimu traukia šviežią ir gaivų oras iš išorės, vartodami minimalų energijos kiekį, tolygiai paskirsto orą ir taupo energiją, naudodami į lauką išpučiamo oro energiją įtraukiamam orui. Taip pat išvalo orą nuo dulkių, vėdina bei šalina nemalonius kvapus.

Samsung ERV rekuperatoriai ne tik geba grąžinti didelį kiekį šilumos, bet ir dirba esant aukštai minusinei temperatūrai, bei yra pritaikyti prie atšiaurių lietuviškų žiemos sąlygų.

Kokie SAMSUNG rekuperatorių privalumai?

Automatinis režimas: siekiant sutaupyti energijos, ERV ir ERV Plus (DVM) automatiškai keičia darbo režimą, priklausomai nuo patalpų ir lauko aplinkos temperatūrų skirtumų.
Sistema apsaugota nuo užšalimo: Samsung rekuperatorių sistema valdoma pagal lauko temperatūrą, kad būtų išvengta užšalimo susidarymo šilumokaičio agregate. Todėl nereikia įdiegti papildomo elektrinio kaitinimo elemento, dėl kurio sumažėja eksploatavimo ir montavimo sąnaudos.
Vertikali ir horizontali padėtys: ERV sistemą galima sumontuoti vertikaliai arba horizontaliai, todėl taupomas laikas, kai įrengiama daugiau nei vienas įrenginys.
CO₂ aptikimas (pasirinktinis priedas): ERV su CO₂ jutikliu užtikrina gaivų kambario oro srautą ir nustato anglies dioksido kiekį aplinkoje. CO₂ kiekis matuojamas nuolat, o kai jis padidėja įrenginys automatiškai padidina greitį ir atstato tinkamą patalpų oro kokybę. Vartotojai taip pat gali rinktis drėgmės jutiklį, leidžiantį nustatyti kambario drėgmę ir automatiškai reguliuojantį jos lygį.
Tylus veikimas: rekuperatorius veikia tyliai, netrikdydamas jūsų ramybės ir poilsio.