Naujausių technologijų, šiuolaikiški, modernaus dizaino Samsung oro kondicionieriai su Wind-Free Cooling šaldymo technologija taupo energiją, turi galingą filtravimo sistemą, padedančią iš patalpos oro pašalinti dulkes, bakterijas ir nemalonius kvapus.

Kodėl Wind-Free Cooling technologija?
Naujieji SAMSUNG kondicionieriai su Wind-Free Cooling technologija turi 21 000 mažyčių angų, per kurias šaltas oras sklinda 0.15 m/s greičiu, todėl yra paskirstomas itin tolygiai, o patalpoje palaikoma optimali temperatūra. Jauskitės komfortabiliai!

SAMSUNG kondicionierius verta rinktis dėl:

Išmaniosios funkcijos – Samsung kondicionieriai turi Wi-Fi, todėl su Smart Home programėle galite valdyti oro temperatūrą ir kitus parametrus iš savo išmaniojo telefono.

Energijos taupymo – dėl Digital Inverter Technology sumažinamas energijos suvartojimas, todėl Jums nereikės sukti galvos dėl elektros sąskaitų.

Visada švaraus ir gaivaus oro – Samsung kondicionieriai turi filtro tinklelį, padengtą unikaliomis antibakterinėmis, antivirusinėmis medžiagomis, todėl įrenginys išlieka sterilus, o oras visada gaivus.

Ilgaamžiškumo – kondicionierius padengtas antikorozine danga, kuri apsaugo nuo rūdžių.

Šildymo funkcijos – kondicionierius turi šildymo funkciją ir puikiai prišildo patalpas, esant net minusinei 25 laipsnių temperatūrai.