Čia galite sužinoti, kokią informaciją apie Jus renkame, kai lankotės www.namukondicionieriai.lt interneto svetainėje, ką su šia informacija darome ir kam perduodame.

Šiame tinklalapyje surinktų asmens duomenų valdytojas yra UAB Also Lietuva, įmonės kodas 110199943, telefonas  +370 629 46188, adresas Verslo g. 6, Kumpiai, 54311 Kauno rajonas.

Kokią informaciją apie Jus renkame ir kam ją naudojame?

• Statistiniai duomenys apie naršymą svetainėje
Mes nuolat tobuliname savo interneto svetainę, siekiame, kad ja naudotis būtų kuo paprasčiau ir patogiau. Kad galėtume tobulinti svetainę, turime žinoti, kuri informacija labiausiai domina mūsų svetainės lankytojus, iš kurių miestų mūsų svetainė lankoma, kiek dažnai lankytojai sugrįžta, kokią naršyklę naudoja, kokiuose įrenginiuose svetainė skaitoma ir pan. Šią informaciją renkame naudodami Google Analytics sistemą, kurie leidžia fiksuoti ir analizuoti statistinius svetainės naudojimo duomenis. Plačiau apie Google Analytics ir informaciją, kurią šie įrankiai leidžia rinkti, galite sužinoti čia – https://support.google.com/analytics/answer/6004245?hl=lt. Jeigu pageidaujate, kad Google Analytics įrankiai nefiksuotų informacijos apie jūsų naršymą internete, galite panaudoti „Google Analytics“ atsisakymo naršyklės papildinį.

• Kontaktines formas užpildžiusių lankytojų duomenys
Jeigu mūsų svetainėje užpildote informacijos užklausos arba kontaktinę formą, mes išsaugome Jūsų įvestą vardą, el.pašto adresą ir telefono numerį.  Šiuos duomenis naudosime kad susisiektume su Jumis ir atsakytume į Jūsų klausimus bei pateiktume Jus dominančią informaciją.

• Slapukų pagalba renkama informacija
Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į Jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus. Tą patį daro ir dauguma didžiųjų interneto svetainių.

Kaip naudojame slapukus?

Mūsų svetainės puslapiai naudoja slapukus, kad:

  • atpažintų, ar svetainėje naršo tas pats lankytojas, kuris jau buvo apsilankęs,
  • nustatytų, ar Jūs sutikote, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų įrenginiuose.

Taip pat svetainė suteikia prieigą prie mūsų partnerių Google slapukų, jie naudojami statistinei informacijai apie Jūsų naršymą svetainėje rinkti.

Kaip kontroliuoti slapukus?

Jei pageidaujate, galite kontroliuoti ir (arba) ištrinti slapukus. Išsamesnė informacija apie slapukus pateikiama www.aboutcookies.org. Galite ištrinti visus Jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumą naršyklių nustatyti taip, kad slapukai nebūtų įrašomi Jūsų įrenginyje. Tačiau tokiu atveju Jums gali reikėti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kaskart, kai lankysitės interneto svetainėje, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.

Kam ir kodėl perduodame Jūsų informaciją?

Jūsų duomenis gali peržiūrėti mūsų darbuotojai, atsakingi už interneto svetainės tobulinimą ir priežiūrą, taip pat ryšių su klientais palaikymą ir klientų užklausų atsakymą. Jums sutikus, Jūsų duomenys gali būti perduoti vienam ar keliems iš mūsų partnerių, kurie užsiima mūsų produktų platinimu ir gali Jums parduoti dominantį produktą. Prieš perduodant duomenis tokiam partneriui/-iams, su Jumis bendraujantis Also Lietuva darbuotojas visuomet paklaus ar su tuo sutinkate. Sutikimo ir duomenų perdavimo atveju Jūsų duomenis taip pat tvarkys ir saugos partneris-iai, kuriems jie bus perduoti. Prašome pasidomėti jų taikoma Privatumo politika.

Jūsų naršymo svetainėje statistinius duomenis taip pat saugo mūsų partneriai Google, Inc. Prie  lankytojų duomenų gali prieiti interneto svetainės kūrimo ir palaikymo paslaugų teikėjas bei svetainės talpinimo paslaugų teikėjai.

Visada Jūsų duomenis laikome saugiai ir reikalaujame, kad tai užtikrintų visi mūsų partneriai ir tiekėjai.

Jokiais atvejais Jūsų duomenų neparduodame.

Kiek laiko saugome Jūsų informaciją?

Statistinę Google Analytics įrankiais surinktą informaciją paprastai naudojame iki 2 metų. Kadangi šią informaciją gali ištrinti tik mūsų partneriai, jie nustato ir jos saugojimo terminus.

Užklausos arba kontaktines formas pildžiusių lankytojų duomenis saugome tol, kol atsakome į Jūsų užklausas ir bendraujame su Jumis, bei 5 metus po to.

Kaip galite susipažinti su savo duomenimis, reikalauti jų pakeitimo ar ištrynimo?

Jei norėtumėte sužinoti, kokius duomenis esame apie Jus surinkę arba norite, kad juos negrįžtamai ištrintume, galite kreiptis į mus šiuo el. pašto adresu: dpo.lt@also.com

Šiuo adresu taip pat rašykite mums, jeigu matysite, kad mūsų tvarkomi duomenys apie Jus yra netikslūs arba pasikeitę.